Logo Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Drawsku

Wycieczka do Wrocławia

Ocena 0/5

W dniach 5–6 maja dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w wycieczce do Wrocław. Podczas wyjazdu wspólnie odkrywaliśmy uroki miasta, odwiedziliśmy zoo, płynęliśmy statkiem oraz podziwialiśmy piękną fontannę multimedialną. Nie zabrakło także czasu na świetną zabawę w sali zabaw. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radosnych chwil i niezapomnianych wspomnień.

Wychowawca: Aleksandra Machaj

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności