Wycieczka do Wrocławia
W dniach 5–6 maja dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w wycieczce do Wrocław. Podczas wyjazdu wspólnie odkrywaliśmy uroki miasta, odwiedziliśmy zoo, płynęliśmy statkiem oraz podziwialiśmy piękną fontannę multimedialną. Nie zabrakło także czasu na świetną zabawę w sali zabaw. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radosnych chwil i niezapomnianych wspomnień.
Wychowawca: Aleksandra Machaj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!