Śniadanie Wielkanocne
1 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Dzieci z radością zasiadły do wspólnego stołu, poznając tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Nie zabrakło także wyjątkowej niespodzianki – odwiedził nas Zajączek Wielkanocny, który zostawił dla dzieci drobne prezenty. To był dzień pełen uśmiechu, radości i świątecznej atmosfery.
Wychowawca: Aleksandra Machaj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!