Spektakl "Misja uratować bajki"
19.05.2026 przedszkolaki z grupy Słoneczka miały okazję odwiedzić szkołę podstawową na zaproszenie p. Eweliny Dużalskiej oraz uczniów klasy II. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl teatralny pt. "Misja uratować bajki". Występ dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, uśmiechu oraz niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i wspaniale przygotowane przedstawienie.
Wychowawca: I. Banaś


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!