Wycieczka do Gorzowa Wlkp.
Dnia 11 kwietnia przedszkolaki udały się na wycieczkę do Gorzowa Wlkp. Celem wycieczki był udział dzieci w warsztatach lizakowych oraz pobyt na placu zabaw "Zajawka". Dzieci też zjadły obiad w restauracji "Pod łosiem' w Wawrowie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!