Śniadanie Wielkanocne
16 kwietnia od samego rana w naszym przedszkolu unosiły się różne zapachy. Bowiem tego dnia odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne, na które postanowiłyśmy i w tym roku zaprosić miejscowego księdza. Największe powodzenie wśród świątecznych potraw miała gotowana baba.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!