Konkurs plastyczny pt. ,,Jednostka OSP Chełst''
12 maja 2025 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. ,,Jednostka OSP Chełst''. Komisja w składzie: Pan Sławomir Michałowski, Pan Dawid Śpiewak oraz Pan Dominik Haufa reprezentacji OSP Chełst zadecydowali, iż:
W kategorii 3,4-latki:
I miejsce zajęła Julia Ślusarczyk
II miejsce zajął Szymon Szydeło
III miejsce zajęła Zuzanna Gostomczyk
W kategorii 5,6-latki:
I miejsce zajął Bruno Wojciuszkiewicz
II Hanna Ślusarczyk
III Michalina Matuszczak oraz Wojciech Mądrawski
Wyróżnienie otrzymali:
Szymon Leniar i Franciszek Mądrawski
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wychowawca: Sandra Kubiak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!