Wycieczka do Drezdenka na spektakl "Zaczarowany ołówek"
Dnia 15 grudnia dzieci z grup Słoneczka i Jeżyki wzięły udział w wyjeździe autokarowym do Drezdenka, gdzie w CPK obejrzały spektakl pt. "Zaczarowany ołówek" w wykonaniu aktorów z Teatru Aktora z Poznania. Przedstawienie było pełne humoru, barwnych postaci oraz ciekawych przygód, które wzbudziły duże zainteresowanie i radość wśród przedszkolaków. dzieci z wielkim zaangażowaniem śledziły losy bohaterów, chętnie reagowały na wydarzenia sceniczne i nagradzały aktorów gromkimi brawami. Po zakończonym spektaklu uczestnicy wyjazdu udali się na wspólny obiad do restauracji "Gospoda".
Wychowawca: I. Banaś


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!