Wizyta w kinie "Za Rogiem" w Wieleniu
16 grudnia udaliśmy się do Wielenia do kina „ZA ROGIEM” na bajkę: ”Mikołaj i ekipa”- bajkę pełną energii, humoru i świątecznego ciepła, która pokazała nam, że magia grudnia nie leży tylko w prezentach, ale w tym, jak wiele dobra potrafimy podarować innym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!