WIZYTA W PAŃSTOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W PILE
Nasze przedszkolaki odwiedziły Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska wozy strażackie, specjalistyczny sprzęt oraz poznać codzienną pracę strażaków. Największą atrakcją okazało się wejście do kabiny wozu, obserwowanie pokazów sprzętu ratowniczego oraz możliwość przymierzenia hełmu strażackiego. Strażacy opowiedzieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa, numerach alarmowych oraz o tym, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały i zadawały pytania. Wizyta była nie tylko ciekawą przygodą, ale także ważną lekcją bezpieczeństwa. Dziękujemy strażakom z PSP Piła za serdeczne przyjęcie i poświęcony czas.
Dorota Judkowiak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!