Konkurs recytatorski
W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "Bractwo Brzechwy i Tuwima". W wydarzeniu wzięło udział 8 dzieci, które z dużym zaangażowaniem zaprezentowały wybrane utwory znanych poetów.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami za swój występ i odwagę sceniczną.
Miło mi poinformować, że Jowita Mitulska oraz Antoni Banaś będą reprezentować nasze przedszkole w konkursie powiatowym w Krzyżu Wielkopolskim.
Gratuluję wszystkim uczestnikom i życzę dalszych sukcesów!
Wychowawca: I. Banaś

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!