Witaj Wiosno!
Pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu był pełen radości, kreatywności i wspólnej zabawy. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały tej chwili, aby w wyjątkowy sposób uczcić nadejście wiosny. Przedszkolaki z wielką radością śpiewały wiosenne piosenki, tańczyły oraz wykonywały prace plastyczne związane z tematyką wiosenną.
Kulminacyjnym punktem obchodów "Powitania Wiosny" był uroczysty korowód przedszkolaków w okolicy przedszkola. Dzieci, trzymając w rękach wiosenne kwiaty dzieliły się swoją radością z mieszkańcami.
Dzień ten dostarczył wszystkim mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre, a jej pierwsze dni będą zapowiedzią ciepłych i słonecznych chwil!
Marta Łopińska-Graj



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!