Dzień Sołtysa
Dnia 14 marca 2025 r. zaprosiliśmy do naszego przedszkola gościa, Panią Agnieszkę i wspólnie świętowaliśmy Dzień Sołtysa. Można pomyśleć, że bycie Sołtysem to łatwe zadanie, ale w rzeczywistości to ciężka praca i ogromna odpowiedzialność. To doskonała okazja, aby podziękować za wszelkie inicjatywy sołeckie oraz aktywny udział w budowaniu społeczeństwa lokalnego.
Dziękujemy Pani Agnieszce za odwiedziny i za słodki upominek.
Marlena Augustyńska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!