Dzień Sołtysa
14 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Sołtysa. Sołtys wsi Drawsko Pani Agnieszka Giś, jak co roku z ogromnym zapałem przyjęła nasze zaproszenie. Uczestniczyła w występie artystycznym zorganizowany specjalnie dla niej i wspólnie z nami biesiadowała przy słodkim cieście i pysznej herbatce. Nie zabrakło kwiatów, laurek i słodkich upominków. Wspólnie odśpiewaliśmy również STO LAT. Naszej Pani Sołtys życzymy wytrwałości i samych pięknych dni!!
Julia Kaszkowiak



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!