Dzien Sołtysa
11 marca do naszego oddziału przedszkolnego zawitała pani Bożena Gruszczyńska- sołtys wsi. Opowiedziała o swojej pracy i obowiązkach. W podziękowaniu za nasze zaproszenie przyniosła pyszne, czekoladowe ciasto, które znikło z talerza w mig. Pani Bożeno dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!