Bal Karnawałowy
Wieczór, ciemno a w naszym przedszkolu światła kul dyskotekowych, mnóstwo przebranych i kolorowych postaci z bajek. Wspaniała głośna muzyka i cudowne układy taneczne. Tak wyglądał nasz bal karnawałowy. Nie zabrakło również pysznej kolacji, żeby posilić uczestników balu i dodać im siły na dalsze tańce. Szaleństwo i wspaniała zabawa naszych przedszkolaków były widoczne na parkiecie. To był wspaniały bal.
Julia Kaszkowiak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!