Wycieczka do Drezdenka na spektakl "Jaś i Małgosia"
Dnia 2 czerwca 2025 roku odbyła się wycieczka do Drezdenka na spektakl teatralny pt. "Jaś i Małgosia". Przedstawienie odbyło się w Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Aktorzy z Teatru Aktora w Poznaniu w ciekawy i przystępny sposób przedstawili znaną bajkę bracia Grimm, wzbogacając ją o elementy humoru, muzyki i interakcji z widownią. Po spektaklu udaliśmy się do restauracji Gospoda w Drezdenku, gdzie na dzieci czekała miła niespodzianka - pyszne desery. Dzieci wróciły do przedszkola z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi wrażeń.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!