Logo Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Drawsku

Wigilia w Przedszkolu

Ocena 0/5

Czwartek 18 grudnia odbyła się w naszej grupie uroczysta Wigilia. Zgodnie z tradycją pod białym obrusem znalazło się sianko, a na stole płonąca świeca, opłatek oraz mnóstwo wigilijnych potraw przygotowanych przez rodziców. Zanim dzieci zasiadły do wigilijnego stołu wszyscy składali sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem. Nie zabrakło rownież wizyty długo wyczekiwanego Gwiazdora. Wigilia w przedszkolu to czas pełen ciepła, magii i niezapomnianych przeżyć. Dla dzieci jest to nie tylko wspaniała zabawa, ale także lekcja tradycji, wspólnoty i radości płynącej z bycia razem. 

Marta Łopińska-Graj

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności