Wigilia i wizyta Gwiazdora
18 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa Wigilia, pełna ciepła, radości i świątecznej atmosfery. Dzieci wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz zasiadły do wigilijnego poczęstunku, kultywując piękne bożonarodzeniowe tradycje. Ogromną niespodzianką była wizyta Gwiazdora, który wzbudził wśród przedszkolaków wiele emocji i uśmiechów. Gość obdarował dzieci prezentami, a wspólne rozmowy i pamiątkowe zdjęcia sprawiły wszystkim wiele radości.
Wychowawca: I. Banaś

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!