Piknik na świeżym powietrzu.
Dnia 19 czerwca 2026 r. w naszym przedszkolu odbył się "Piknik na świeżym powietrzu" na naszym placu zabaw. Dzieci przyniosły ze sobą kocyki, na których odpoczywały...Były tańce, zabawy integracyjne, gry, zabawy, lody i przekąski.... Uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków.
wychowawca: Renata Dorna


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!