Dzień wiosny na sportowo w grupie Muchomorki
Grupa Muchomorki powitała wiosnę na sportowo, bawiliśmy się świetnie korzystając z pogody jaką nam przyniosła Pani Wiosna. Zaprosiliśmy ją do wspólnych gier i zabaw dzięki temu dzień był wesoły i zabawny.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!