DZIEŃ DZIECKA
1 czerwca na boisku sportowym w Pęckowie wspólnie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej świętowaliśmy Dzień Dziecka. Ta uroczystość była pełna radości, zabawy i uśmiechu. Od samego rana na dzieci czekały wyjątkowe atrakcje przygotowane przez nauczycieli: zabawy ruchowe, konkurencje sportowe, tańce oraz dmuchane zamki, zjeżdżalnie. Przedszkolaki brały udział w zadaniach, które rozwijały współpracę, kreatywność i spontaniczność. Dzieci otrzymały również upominki.
Dorota Judkowiak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!