Dzień Ziemi
Dnia 22.04.2026 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. To idealny moment, by przypomnieć, że o naszą planetę trzeba dbać nie tylko od święta. Przedszkolaki z grupy ,,Biedronki" zamieniły się w małych ekologów! ???????? Wyposażeni w rękawiczki i worki, ruszyliśmy na akcję "Sprzątanie Świata" wokół przedszkola.
Podczas zajęć rozmawialiśmy o tym, jak segregować śmieci, dlaczego warto oszczędzać wodę i co sprawia, że Ziemia jest smutna (zanieczyszczenia), a co sprawia, że jest szczęśliwa (czysta przyroda).
Marlena Augustyńska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!