WIGILIA W PRZEDSZKOLU
18 grudnia w świątecznym nastroju wszyscy razem zasiedliśmy do stołu wigilijnego. Po wspólnym dzieleniu się opłatkiem, złożeniu życzeń oraz spożyciu potraw wigilijnych, przyszedł czas na kolędowanie. Atmosfera panująca w przedszkolu była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje dzieci podkreślały rangę tego dnia.
Dorota Judkowiak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!