7 marca w naszej grupie przedszkolnej "Krasnoludki" dziewczynki obchodziły święto- Dzień Kobiet. Tego dnia małe damy założyły piękne kreacje, bransoletki oraz korale. Dumnie świętowały przy ciepłej herbatce i pysznym torcie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!