Bal karnawałowy
18 lutego w grupie przedszkolnej Krasnoludki odbył się bal karnawałowy. Dziewczynki założyły pięknie i kolorowe stroje, była Anna i Elza, Biedronka, Indiana Jones i Królewny Śnieżki. Oprócz tradycyjnych tańców było karaoke, ana koniec dziewczynki wykonały postać Czerwonego Kapturka.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!